Uszczelnianie to nasza specjalność
Jesteś w:   Chemia budowlana Den Braven / Uszczelniacze-kleje

Uszczelniacze kleje

 

Profesjonalne wypełnianie szczelin i pęknięć

Uszczelniacze kleje z serii X-Polymer to nowoczesne i wszechstronne produkty przeznaczone do wypełniania szczelin i połączeń między różnego rodzaju powierzchniami.

 

Inne produkty z asortymentu HD-Polymer to uszczelniacze hybrydowe pomocne przy pracach wykończeniowych wewnątrz i wokół domu. Poszczególne typy produktów charakteryzują się wysoką przyczepnością na powierzchniach:

  • gładkich i porowatych
  • chłonnych i niechłonnych
  • mokrych i suchych
  • pionowych i poziomych

Klejenie i uszczelnianie

Kleje hybrydy cechuje wysoka odporność na czynniki zewnętrzne takie jak drgania, zmiany temperatury, wilgoć, rozwój pleśni i grzybów czy też detergenty. Produkty wyróżniają się długotrwałą elastycznością po aplikacji.

 

Są przyjazne dla użytkowników, dzięki minimalnej woni i nie zawierają szkodliwych substancji – izocyjanów, silikonu i rozpuszczalników. Skład jest neutralny dla powierzchni metalowych i nie powoduje korozji ani uszkodzeń.

 

Bezbarwny uszczelniacz klej X-Polymer może być stosowany do wykończenia mebli, witryn i innych powierzchni, które wymagając zachowania estetyki. Po nałożeniu, produkt nadaje się do malowania i tworzy równomierną powierzchnię.