Uszczelnianie to nasza specjalność
Jesteś w:   Chemia budowlana Den Braven / Uszczelniacze dekarskie

Uszczelniacze
dekarskie

 

Solidna masa uszczelniająca

Prace naprawcze na dachach mogą być wykonane w prosty i skuteczny sposób z zastosowaniem takich produktów jak uszczelniacze dekarskie Den Braven. Dzięki specjalnie opracowanemu składowi, produkty nie wymagają dodatkowej obróbki cieplnej ani mieszania przed zastosowaniem.

 

W ofercie znajdują się uszczelniacze przeznaczone do prac naprawczych na dachach z papy i blachy. Skład produktów nie powoduje powstawania korozji.

 

Oferowana przez Den Braven masa do uszczelniania: rynien, gontów bitumicznych, płyt falistych, rur i innych elementów dachu jest wyprodukowana z bitumów i żywic. Uszczelniacz dekarski jest bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera azbestu ani nie wydziela szkodliwych oparów.

 

W przypadku uszkodzeń dachu, które mogą być przyczyną nieszczelności, warto zastosować uszczelniacz dekarski Woda Stop, który tworzy w miejscu aplikacji hydroizolację.

Najwyższa jakość produktu

W asortymencie znajdują się też specjalistyczne uszczelniacze. Cena, jakość i niezawodność tych produktów sprawia, że z powodzeniem stosowane są przez profesjonalistów, jak i osoby zajmujące się przydomowymi naprawami.

 

Pośród dostępnych produktów znajdują się silikonowe uszczelniacze nadające się do zastosowania na elementach narażonych na wysokie temperatury nawet rzędu 1200°C. Produkt stosowany jest na:

 

  • piecach
  • kotłach
  • paleniskach
  • grillach itp.