Uszczelnianie to nasza specjalność
Jesteś w:   Chemia budowlana Den Braven / Silikon w sprayu

Silikon w sprayu

 

Skuteczna ochrona przed korozją

Silikon w sprayu to wygodny i wszechstronny środek, który jednocześnie spełnia funkcję produktu chroniącego przed korozją, smaru oraz oleju. Smar w aerozolu wyróżnia się łatwą aplikacją na wszelkie powierzchnie.

 

Z powodzeniem sprawdza się w domu do nadawania poślizgu zawiasom w drzwiach i szafkach, do ochrony uszczelek, a nawet jako środek do oliwienia części rowerowych. Dzięki wysokiej skuteczności, stosowany jest również przez ekspertów w przemyśle, pracach remontowo-budowlanych czy też warsztatowych.

 

Smar silikonowy w sprayu:

  • konserwuje powierzchnie narażone na działanie wilgoci
  • przedłuża żywotność elementów poddawanych tarciu
  • chroni przed powstawaniem rdzy
  • nadaje poślizg – ułatwiając demontaż oraz użytkowanie przedmiotów

 

Wszechstronne zastosowanie

Smar silikonowy w aerozolu może być nakładany także na elementy instalacji elektrycznych w domach, samochodach i wszelkiego rodzaju maszynach jako środek ochronny.

 

Właściwości produktu przyspieszają eliminację wilgoci oraz zapewniają bezpieczne nawilżenie. Silikon w aerozolu spełnia także funkcję środka do usuwania trudnych zabrudzeń i pozostałości po taśmach klejących, etykietach czy nalepkach.

 

Podczas montażu „na wcisk” silikon w sprayu pozwala skutecznie łączyć ze sobą rury czy zaciski. Jest bezpieczny dla powierzchni gumowych, metalowych oraz z tworzywa sztucznego.

 

Przeczytaj na naszym blogu:
Jak usunąć silikon i ślady po nim?