Uszczelnianie to nasza specjalność
Jesteś w:   Chemia budowlana Den Braven / Pistolet do pianki poliuretanowej

Pistolet do pianki
poliuretanowej

 

Wygodny aplikator do pianek

Wśród narzędzi remontowych firmy Den Braven znaleźć można pistolet do pianki i pneumatyczny pistolet do silikonów. Każde akcesorium przeznaczone jest do innego rodzaju produktu uszczelniającego, dlatego z łatwością można dobrać odpowiednie narzędzie.

 

Pistolet do pianki poliuretanowej posiada wygodną i profesjonalną rękojeść, która umożliwia precyzyjną i bezwysiłkową aplikację.

 

Pistolety do pianki wykonane są z rozmaitych materiałów: wysokiej jakości plastiku i metalu.Do produktu dołączany jest wygodny wkrętak, z końcówkami zwężającymi i przedłużającymi, dzięki którym możliwa jest jeszcze precyzyjniejsza aplikacja piany.

Produkt łatwy w użyciu

Wśród oferowanych narzędzi na uwagę zasługują pistolety typu blister, wyposażone w długą i wąską lufę, umożliwiającą dokładne uszczelnianie nawet w niewielkich otworach i wąskich szczelinach.

 

Kontrola aplikacji odbywa się za pomocą wygodnego cyngla. Duża część produktów powleczona jest PTFE, co zapewnia im dłuższą żywotność i ułatwia czyszczenie. Wśród narzędzi znaleźć można także pistolety do pianki poliuretanowej o podwójnej średnicy lufy, co zwiększa wydajność pian.

 

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi rodzajami pistoletów Den Braven.