Uszczelnianie to nasza specjalność
Jesteś w:   Chemia budowlana Den Braven / Ochrona drewna

Ochrona drewna

 

Szeroka gama produktów ochronnych

Asortyment produktów Den Braven obejmuje środki do ochrony drewna przeznaczone zarówno do drewna europejskiego, jak i egzotycznego wewnątrz i na zewnątrz budynków. Aby zapewnić skuteczną ochronę drewna w zależności od czynników, na jakie jest narażone, Den Braven dostarcza środki specjalnego przeznaczenia, takie jak:

  • oleje do drewna – m.in. do zabezpieczania parkietów, mebli ogrodowych oraz podłóg na tarasach; konserwacja drewna olejami gwarantuje nie tylko trwałość powierzchni, ale również eksponuje cechy charakterystyczne drewna – barwę i fakturę
  • lakierobejce do drewna – produkty do ochrony i dekoracji elementów drewnianych, m.in.: boazerii, tarasów, elewacji czy też okien i drzwi; doskonale chronią przed wilgocią, powstawaniem pleśni i grzybów, a jednocześnie tworzą zmywalną powłokę, która pozwala utrzymać powierzchnie drewniane w czystości

Sprawdzone lakiery do drewna

Lakiery do drewna – trwałe środki ochronne i dekoracyjne przeznaczone do malowania podłóg, parkietów i schodów; w ofercie znajduje się również specjalistyczny lakier do jachtów i stolarki zewnętrznej, który stanowi 100% ochronę wodoodporną.

 

Ochrona drewna z wykorzystaniem produktów Den Braven pozwala w łatwy sposób utrzymać piękno elementów drewnianych. Wszystkie oferowane środki są łatwe i bezpieczne w użyciu.

 

Przeczytaj na naszym blogu:
Jaki pielęgnować drewniane meble?