Uszczelnianie to nasza specjalność
Jesteś w:   Chemia budowlana Den Braven / Kleje

Kleje montażowe

 

Najwyższa jakość klejenia

Kleje montażowe Den Braven to wysoce trwałe i specjalistyczne produkty, które przeznaczone są do montażu i mocowania elementów z każdego materiału i surowca – od kamienia, poprzez metal, drewno, aż po papier. Przy tym kleje charakteryzują się ultra wysoką wytrzymałością na obciążenia oraz warunki zewnętrzne.

 

Kleje do napraw

 

Obok produktów do łączenia powierzchni, w ofercie znajdują się także kleje do wypełniania ubytków, szczelin oraz do naprawy zniszczonej powierzchni. Mogą być stosowane przy renowacji mebli, karoserii samochodowej, ceramiki sanitarnej, armatury czy też wszelkiego rodzaju obudów.

 

Średnio klej po nałożeniu schnie do 48h po czym uzyskuje pełną skuteczność. Produkty są bezpieczne dla zdrowia, bezzapachowe i nie emitują szkodliwych oparów.

Niezawodne i silne klejenie

Den Braven oferuje także kleje wyprodukowane specjalnie z myślą o konkretnym typie powierzchni. Są to wyjątkowo mocne i niezawodne kleje:

 

  • Mamut Glue
  • Dębowy Mocny
  • Stalowy Mocny
  • Skalny Mocny

 

Kleje gwarantują tak dobrą przyczepność, że z powodzeniem zastępują wszelkie mechaniczne sposoby mocowania, jak kołki, gwoździe czy śruby. Nawet w przypadku mocowania obciążonych elementów nie jest wymagane dodatkowe podparcie. Kleje bazują na nowoczesnej technologii poliuretanowej.

 

Przeczytaj na naszym blogu:
Jak bezpiecznie i trwale przymocować lustro bez wiercenia?