Uszczelnianie to nasza specjalność
Jesteś w:   Chemia budowlana Den Braven / Kity szklarskie

Kity szklarskie
do uszczelniania

 

 

Produkt na bazie naturalnych składników

W asortymencie marki Den Braven znajdują się kity zarówno przeznaczone do prac szklarskich, jak i do wyrównywania szczelin w podłogach drewnianych.

 

Wszystkie produkty posiadają konsystencję ułatwiającą nakładanie oraz estetyczne wykończenie. Ich skład bazuje na olejach roślinnych.

 

Kity szklarskie dostępne są w dwóch wariantach:

  • Stopverf/Profstop
  • Butylen

 

Stopverf/Profstop jest produktem stworzonym na potrzeby remontu starych, zabytkowych okien oraz osadzania szyb o powierzchni 0,6 m2 w ramach.

 

Butylen jest uniwersalnym produktem, który sprawdzi się przy wstawianiu szyb we wszelkiego rodzaju oknach, także dachowych, przemysłowych czy też szyb w szklarniach. Kit sprawdzi się także jako substancja do wypełniania połączeń pomiędzy materiałami budowlanymi i do fugowania.

 

Idealne do podłóg

Kity do uszczelniania parkietu są bezpieczne zarówno dla osób wykonujących prace remontowe, jak i dla drewna. Nie powodują odbarwień czy tez korozji. Dzięki elastycznym właściwościom kitów do podłóg drewnianych, po nałożeniu uzyskuje się gładką, równomierną i trwałą spoinę.

 

Tego typu kit do uszczelniania sprawdzi się także przy układaniu parkietu, listew przypodłogowych, a nawet drewnianej boazerii.

 

Kit szklarski jest produktem plastycznym, który doskonale wypełnia różnego rodzaju szczeliny. Po nałożeniu może zostać wygładzony i pomalowany. Prawidłowa konserwacja uszczelnień zapobiega przedwczesnemu pękaniu czy też kruszeniu kitu.

 

Przeczytaj na naszym blogu:
Jak odnowić drewniany parkiet?
Prawidłowy montaż okien - o czym należy pamietać
Szybki i sprawny montaż drzwi wejściowych