Uszczelnianie to nasza specjalność
Jesteś w:   Chemia budowlana Den Braven / Farby ochronne i antykorozyjne

Farby ochronne i antykorozyjne

 

 

 

Farby chroniące przed wilgocią

Farby ochronne Den Braven to produkty 3 w 1, które łączą w sobie funkcje gruntujące, podkładowe i kryjące. Doskonale sprawdzają się jako farba na rdzę bez konieczności specjalnego przygotowywania podłoża przed malowaniem. Produkt spełnia również funkcję ochronną, zapobiegając szkodliwemu działaniu wilgoci.

 

Farba antykorozyjna Den Braven jest przeznaczona do powierzchni żelaznych, które są wyjątkowo podatne na korozję. Jej długotrwałe i skuteczne działanie wynika z zastosowania żywicy alkidowej z dodatkiem sykatyw i środków pomocniczych.

Oferowane farby do żeliwa sprawdzają się zarówno do powierzchni wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Charakteryzuje je wysoka odporność na czynniki zewnętrzne – przede wszystkim na opady atmosferyczne oraz wilgoć w powietrzu.

 

Farba ochronna Den Braven nie tylko wyróżnia się kompleksowym działaniem, ale również łatwą aplikacją. Specjalnie opracowany skład farby sprawia, że produkt nie ścieka podczas malowania i dokładnie przylega nawet do skorodowanych powierzchni. Produkt może być stosowany jako farba dekoracyjna do metalu, dzięki estetycznej, jedwabistej powłoce jaka powstaje po naniesieniu produktu na metal.

 

Przeczytaj na naszym blogu
Renowacja balustrad i metalowych ogrodzeń