Uszczelnianie
to nasza specjalność

Sposób na solidne mocowanie ciężkich elementów

Chcesz przymocować półkę lub powiesić lustro, a tak się złożyło, że nie masz pod ręką wiertarki, ani młotka? Gwoździe nie zdają egzaminu i nie chcą się trzymać? A może masz do czynienia ze ścianą, której wolisz nie poddawać wierceniu? Postaw na łatwiejsze rozwiązanie, które w mig zakończy Twoje problemy. Podpowiadamy, jak wykonać takie prace bez wkrętów, czy gwoździ.

Bostik Mamut Glue PL down 1200 px rgbProsta sprawa

Oczywistym jest, że montaż ciężkich przedmiotów wymaga stosowania rozwiązań zapewniających trwałość i bezpieczeństwo mocowania. Nie potrzebujesz jednak żadnych specjalnych narzędzi, żeby zamocować wybrany element. Wystarczy zastosować sprawdzony i innowacyjny klej montażowy Mamut Glue, który zapoczątkował nową erę w tej dziedzinie. Zapewnia on dziecinnie prosty sposób przytwierdzania ciężkich materiałów i akcesoriów wyposażenia wnętrz, gwarantując natychmiastowy efekt i łączenie z siłą mamuta. Jego wytrzymałość na zerwanie kształtuje się w granicach nawet do 22 kg/m².

Szybko i skutecznie!

Aby przymocować dowolny przedmiot wystarczy zaopatrzyć się w klej Mamut Glue, a następnie nanieść go na powierzchnię, którą zamierzasz skleić, ustawiając kartusz pod kątem 90°. W zależności od wagi elementu, klej należy aplikować w odstępach 10-20cm. Jeszcze tylko dociśnięcie mocowanych elementów zdecydowanym ruchem i… Zrobione! Nie trzeba budować skomplikowanych konstrukcji podtrzymujących czy odczekiwać kilku dni na związanie kleju – połączenie jest wytrzymałe i stabilne od razu po aplikacji.

Innowacyjnie i z doświadczeniem

Już od wielu sezonów Mamut Glue cieszy się zaufaniem użytkowników, jednak w Nowy Rok wchodzi ze zdwojoną siłą! Od stycznia 2019 roku występuje już pod szyldem marki Bostik. Zawartość kartusza nie ulega zmianie, wciąż jest to dobrze znany, oryginalny klej, który łączy nawet bardzo ciężkie przedmioty i różnorodne materiały. Teraz dzięki wsparciu i doświadczeniu marek Den Braven i Bostik, produkt zyskuje ochronę najwyższej jakości oraz nową warstwę wizualną opakowania, a etykietę zdobić będzie charakterystyczne logo z zielonym gekonem.

Nowe opakowanie – ta sama znana i ceniona zawartość!

Więcej informacji o kleju Mamut Glue znajdą Państwo na www.mamutglue.pl

SERWISY PRODUKTOWE

Pozycjonowanie stron Widoczni Agencja Marketingu Internetowego