Uszczelnianie
to nasza specjalność

Jak własnoręcznie wykonać fidget spinnera w domu?

Fidget Spinner to zdecydowany hit ostatnich miesięcy. Idealny gadżet do zabawy dla dziecka, jak i osoby dorosłej. Można go kupić w sklepie z zabawkami lub zamówić przez Internet. Fani majsterkowania również nie będą rozczarowani. Podpowiadamy, jak w łatwy i tani sposób można wykonać go własnoręcznie.

Potrzebne nam będą:

  • 4 łożyska,
  • SPEED-GLUE sekundowy klej cyjanoakrylowy firmy Den Braven,
  • 1 śrubka (jej średnica powinna odpowiadać średnicy naszych łożysk),
  • 2 nakładki na naszą śrubkę,
  • 1 mała nakrętka,
  • pilnik

Jak własnoręcznie wykonać fidget spinerra

1. Ułożenie łożysk

Układamy łożyska zgodnie z klasycznym kształtem fidget spinnera, tak jak na obrazku. Ważne, aby zachować równy odstęp między nimi. Wtedy ciężar będzie równomiernie rozłożony, a co za tym idzie, nasz fidget spinner nie będzie tracił równowagi i zatrzymywał się co chwilę.

 

2. Sklejenie Łożysk

Rozłożone łożyska sklejamy sekundowym klejem cyjanoakrylowym SPPED-GLUE firmy Den Braven. Klej bez problemu radzi sobie z łączeniem powierzchni metalowych, więc nie musimy się martwić o wytrzymałość naszego gadżetu.

 

Jak własnoręcznie wykonać fidget spinerra

3. Montaż fidget spinnera

Następnym krokiem jest włożenie nakładki na śrubkę, dzięki temu nasz fidget spinner będzie się kręcił z większą płynnością. Następnie wkładamy śrubkę z nakładką do dziury, która znajduje się w środkowym łożysku. Na samą górę wkładamy nakładkę i dokręcamy nakrętką.

 

4. Wykończenie

Nakrętkę polewamy klejem, aby uchronić fidget spinnera przed rozkręceniem. Dodatkowo możemy użyć naszego pilnika i przy jego pomocy usunąć wystający klej, aby nasz gadżet prezentował się jak najlepiej.

 

5. Warto wiedzieć

Możesz urozmaicić wygląd swojego fidget spinnera, dodając mu kolorów. Użyj lakieru w aerozolu SUPER COLOR UNIVERSAL firmy Den Braven. Warto pamiętać, że używamy go tylko na bocznych łożyskach, jeżeli spryskamy centralne łożysko, skleimy kulki, które się w nim znajdują. Ograniczymy w ten sposób ruch naszego gadżetu. Jeżeli już decydujemy się na malowanie fidget spinnera, warto nanieść lakier jeszcze przed sklejeniem łożysk, wtedy zachowamy równomierny kolor i unikniemy przedostania się farby w nieodpowiednie miejsca.

Twój własnoręcznie zrobiony fidget spinner jest już gotowy, a to wszystko w pięciu szybkich i łatwych krokach.

SERWISY PRODUKTOWE

Pozycjonowanie stron Widoczni Agencja Marketingu Internetowego